BIURO PODROŻY

Prestige 4 Travel

Spełniamy turystyczne marzenia Klientów od 1992 roku!

Przygodę z branżą turystyczną rozpoczęliśmy prawie 30 lat temu a swój sukces zawdzięczamy indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Opowiedz nam o swoich marzeniach a przygotujemy dla Ciebie ofertę wycieczkową idealnie pasującą do Twoich oczekiwań!   Jeżeli chcesz poszukać czegoś sam skorzystaj z wyszukiwarki.  Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Jak wygląda proces rezerwacji?

1

Wybierz miejsce i hotel

Podziel się z nami informacją gdzie chcesz spędzić urlop i co jest dla Ciebie najważniejsze. Ciepłe morze, piękna plaża, nadmorskie spacery a może krótki lot? Zdecyduj co zapewni Ci wymarzony wypoczynek. Możesz skorzystać także z naszej wyszukiwarki wycieczek i zdecydować samemu która oferta jest dla Ciebie najlepsza.

2

Zamów online, zadzwoń lub przyjdź do biura

Złóż swoją rezerwację online, skorzystaj z modułu zamówienia rozmowy z doradcą bądź zadzwoń do Nas ze swojego telefonu. Opowiedz o swoich oczekiwaniach i wybierz jedną z propozycji przygotowanych dla Ciebie. Jeżeli zdecydowałeś się na którąś z ofert dostępnych online podaj doradcy kod oferty. Czkekamy na Was w biurach!

3

Zapłać za wyczieczkę

Po dokonaniu wyboru opłać swoją rezerwację. Możesz to zrobić z domu przez internet lub osobiście przychodząc do jednego z naszych biur. Pamiętaj, że wybierając ofertę First Minute pobierzemy tylko zaliczkę - zawsze najniższą na rynku - od 5% wartości rezerwacji. Im bliżej wyjazdu tym zaliczka jest wyższa. Oferty Last Minute musisz opłacić w całości

Vouchery Prestige4Travel

Vouchery Prestige4Travel - pomysł na udany prezent

Spraw bliskim wyjątkowy prezent i podaruj im voucher do wykorzystania w naszym biurze podróży. Kwotę możesz wybrać sam! Voucher możesz zamówić online bądź w biurze stacjonarnym. Po zaksięgowaniu wpłaty Voucher otrzymasz na podany adres e-mail.

Kup Voucher

Opinie naszych Klientów


Płatności online obsługuje Saferpay

Informacje prawne


Informacje o spółce i numery kont bankowych.


NIP: 9512475277

REGON: 382042821


mBank: 42 1140 2004 0000 3002 7847 6228

BNP Paribas: 62 1750 0012 0000 0000 4096 0341


Sprawdź Nas!

Dane KRS: PRESTIGE4TRAVEL SP Z O O
wpis w krs

Odwiedź nas na Instagramie